Welcome To Key2wiN Gaming Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Petar "MaTe ^^" Mate Prijava

Ići dole 
AutorPoruka
MaTe ^^




Broj poruka : 6
Points : 10
Reputation : 0
Datum upisa : 03.01.2010

Petar "MaTe ^^" Mate Prijava Empty
PočaljiNaslov: Petar "MaTe ^^" Mate Prijava   Petar "MaTe ^^" Mate Prijava Icon_minitimeNed Jan 03, 2010 9:03 pm

1.Ime i Prezime : Petar Mate
2.Godiste : 93
3.CS nick :
MaTe ^^ , Mathhew, MaTe1nnNhHh0.-
4.CS iskustvo Online/LAN (Vas dosadasnji uspeh) : Ovako Lan od malena skoro .. 7 god lan (ne bas redovno), Online 7 meseci (redovno).
5.Drzava/Mesto boravka : Beograd, Karaburma
6.Klanovi za koje ste igrali : gmR # , masteR's , smk. , rvgTM... Igrao sam mozda za jos 2 klana nmg se setim :/ (P.S. Nevolim da menjam klanove Sad)
7.Koga poznajete iz Key2wiN? : DNI (imam ga na msn), I poznajem ovako ja msm cruzeN iz cs-a mozda :/
8.Navedite razlog zbog kojeg zelite da udjete u Key2wiN : Zelim da udjem u neki klan koj je dobar a nov, ne zelim da udjem u neki klan sto je dobar i ima 200 odigranih cw-ova nego zelim nov - dobar klan da tek pocinjemo zajedno da igramo da se uvezbavamo i sve i naravno zato sto je ozb klan od ostalih (Tako mi reko DNI Very Happy)
9.Msn : peca_93_bg_kzs@hotmail.com
10.Movie ili SS (Nije potrebno, po zelji naravno) :
Evo 1 Retardiran klip https://www.youtube.com/watch?v=486cQlmkwTw (Imam - Imao sam ... inace dosta demo-a u kompu i ace-ova i svega samo mrzi me da radim ^^) Very Happy

Petar "MaTe ^^" Mate Prijava 9svsc6

Petar "MaTe ^^" Mate Prijava 23wl405

Petar "MaTe ^^" Mate Prijava W8t6wh

Imao sam mnogo bolje ss dosta nego sam pre 5 dana reinstal windows al ozb (Ipak ss-ovi nista ne govore mozda nest malo). ^^

Pozz @
Nazad na vrh Ići dole
MaTe ^^




Broj poruka : 6
Points : 10
Reputation : 0
Datum upisa : 03.01.2010

Petar "MaTe ^^" Mate Prijava Empty
PočaljiNaslov: Re: Petar "MaTe ^^" Mate Prijava   Petar "MaTe ^^" Mate Prijava Icon_minitimeNed Jan 24, 2010 4:09 pm

Ovde lck nasao sam klancic :$
Nazad na vrh Ići dole
 
Petar "MaTe ^^" Mate Prijava
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» shagu RFL+ Prijava !
» plesac prijava :D
» Stefan "sTx" Stojiljkovic

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Welcome To Key2wiN Gaming Forum :: Key2wiN Team :: Kandidatura za ulazak u Key2wiN-
Skoči na: